your ads here

advertisement

O nas

Szanowny Kliencie,
 
impulsem do powstania spółki Prime Brands były coraz śmielsze i bardziej wyrafinowane zapatrywania polskiego konsumenta w zakresie napojów alkoholowych. Wzrastająca świadomość klientów na rynku rodzimym i co za tym idzie coraz większe wymagania skłoniły nas już na początku działalności do importu niszowych, ale elektryzujących i nietuzinkowych alkoholi.
 
Nasz asortyment wyróżnia najwyższa jakość oraz walory smakowe. Oferujemy produkty pochodzące bezpośrednio od producentów, co implikuje konkurencyjną ofertę rynkową. Obecnie jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku destylarni Douglas Laing ze Szkocja oraz Halewood International z Anglii. Oprócz tych dwóch dużych dostawców w naszym portfolio znajdziecie Państwo Scorpion Mezcal’a z Meksyku, likier Coole Swan z Irlandii, whisky Clontarf z Irlandii, Cachaca’ę Yaquara z Brazylii, czy też likier Coclaero z Boliwii. Nasze produkty zawsze wyróżniają się smakiem, aparycją i jakością.
 
Obsługujemy zarówno rynek hurtowy, detaliczny jak i sieciowy, a w naszym sklepie internetowym można nabywać jednostkowe egzemplarze. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie wiedząc, że każdy potrzebuje obsługi i warunków dostosowanych do własnych potrzeb.
 
Zapraszamy wszystkich do współpracy.