your ads here

advertisement

Single Minded Whisky

Wybór Single Malt Scotch Whisky w eleganckichopakowaniach prezentowych, z których każde oznaczone jest kolorową opaską symbolizującą region Szkocji, z którego pochodzi Whisky.

Showing all 4 results

 • Bunnahabhian 10-letni 43% 0,7l

  Bunnahabhian 10-letni 43% 0,7l

  Zapach: Słód maślany i minerały w skale, połączone z akcentami świeżych białych winogron. Smak: Ciągła koncentracja na słodzie, uzupełniona mięsistymi aromatami i brązowym cukrem. Finish: Średniej długości, wykończone torfem. Moc alkoholu 43%. Pojemność butelki 70 cl.

 • Craigellachie 10-letni 43% 0,7l

  Craigellachie 10-letni 43% 0,7l

  Zapach: placek z bananów i gotowane jabłko, z odrobiną świeżości ziół ogrodowych w tle. Smak: suszone owoce i gęsty karmel. Ślady suszonego hikory dodają mu pikantnego ciepła. Finish: Przewlekła wanilia i pieprzowa kukurydza. Moc alkoholu 43%. Pojemność butelki 70 cl.

 • Glengoyne 10-letni 43% 0,7l

  Glengoyne 10-letni 43% 0,7l

  Zapach: miód i pekan. Trwające czekoladowe nuty słodowe. Smak: spalony cukier, rodzynka, ciasto na ciastka, cynamon. Finish: Cukru jęczmiennego i czarnej lukrecji. Moc alkoholu 43%. Pojemność butelki 70 cl.

 • Speyside 15-letni 46% 0,7l

  Speyside 15-letni 46% 0,7l

  Czyste, miodowe i kwiatowe, pokazujące wanilię, słód i słodkie przyprawy na różnych etapach na nosie, wszystko to prowadzi do podniebienia, które jest niezwykle słodkie, z chrupiącym cukrem, soczystym jęczmieniem i mokką, nawet cytrusami, przed niespodziewaną późną torfową sugestią . Wszystkie te cechy plus wyraźny cukier jęczmienny są starannie zapakowane w wykończenie. Moc alkoholu 46%. Pojemność butelki 70 cl.