your ads here

advertisement

Tonic Lamb & Watt

Gama pysznych i orzeźwiających toników klasy premium wyprodukowanych z organicznej niebieskiej agawy, wyłącznie z naturalnych składników oraz wody źródlanej pozyskanej w górzystym regionie zachodniej Anglii – Lake District. Idealne do komponowania wyszukanych koktajli.

Showing all 5 results

 • Lamb & Watt Basil

  Lamb & Watt Basil

  Piękny i ziołowy, a zarazem hit chininy, który nie pozostawia wątpliwości, że pijesz tonik. Bazylia dobrze działa, pozostawiając satysfakcjonujące suche wykończenie. Pojemność butelki 20 cl.

 • Lamb & Watt Classic

  Lamb & Watt Classic

  Prawdziwy klasyczny styl toniku. Cierpkość i gorycz chininy są doskonale zrównoważone słodyczą, powodując lekki tonik, który można pić na lodzie, z duchem lub rozszczepić na 50:50 z białym winem na Spritz. Pojemność butelki 20 cl.

 • Lamb & Watt Cucumber

  Lamb & Watt Cucumber

  Odświeżający, niemal paletowy tonik oczyszczający, który pozostawia usta świeżym zingiem, przypominającym ugryzienie jabłka Granny Smith. Piękne serwowane na lodzie z limonkowym squeeze lub dodać do ulubionego ginu na bazie ogórka, podawać z lodem i plasterkiem ogórka. pojemność butelki 20 cl.

 • Lamb & Watt Hibiscus

  Lamb & Watt Hibiscus

  Kwiatowe nuty otwierają się z przepysznym ładunkiem słodyczy. Lekka cierpkość podąża za tym, pozwalając nucie hibiskusa rozwinąć się w długie kandyzowane zakończenie. Doskonały do ​​ginu suszonego i zielarskiego. Pojemność butelki 20 cl.

 • Lamb & Watt Light

  Lamb & Watt Light

  Idealny dla osób o doskonałym smaku z niską liczbą kalorii. Dzięki zaledwie 13 kaloriom na 100 ml lekki tonik Lamb & Watt ma czysty, wyraźny charakter. Pojemność butelki 20 cl.